Будівля СБУ
Володимирська 33
Архітектор В. Щуко, 1913 рік. Тут було Гестапо та КДБ. Перший камінь у будівництво заклала Ольга Столипіна - удова вбитого в Києві російського прем'єра (вона як раз приїхала на відкриття пам'ятника чоловікові). Зараз тут - СБУ.
- Поштова станція
- Прибутковий будинок Сіроткіна
- Народний будинок, Клуб трамвайщиків
- Пам'ятник Грушевському М.С.
- Жіночій пансіон Левашової
- Особняк Ковалевського (Арабський будиночок)
- Національна опера України
- Контрактовий будинок
- Золоті Ворота
- Червоний корпус Київського університету