Будівля СБУ
Володимирська 33
Архітектор В. Щуко, 1913 рік. Тут було Гестапо та КДБ. Перший камінь у будівництво заклала Ольга Столипіна - удова вбитого в Києві російського прем'єра (вона як раз приїхала на відкриття пам'ятника чоловікові). Зараз тут - СБУ.
- Пам'ятник Грушевському М.С.
- Будівля бібліотеки університету Шевченка
- Жовтий корпус університету
- Прибутковий будинок Сіроткіна
- Національна опера України
- Червоний корпус Київського університету
- Фундамент Десятинної церкви
- Будівля телеграфу
- Колишні присутні місця
- Дзвіниця церкви Миколи Доброго