Академия международной экономики и международных отношений
Героев Севастополя 9А
У 1992 р. за рішенням ректорату Київського міжнародного університету цивільної авіації (тепер – Національний авіаційний університет) на його базі була створена Вища школа підприємництва (ВШП) для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців з економічних, організаційних та управлінських спеціальностей, попит на які значно виріс у зв’язку з переходом на ринкові умови господарювання.З 1992 по 1995 рр. ВШП працювала у складі університету як структурний підрозділ.
У 1995 р. отримала ліцензію Міністерства освіти України на право здійснення освітньої діяльності на підготовку спеціалістів зі спеціальностей “Міжнародна економіка” та “Економіка підприємства” і стала самостійним вищим навчальним закладом ІІІ рівня акредитації.
У 1999 р. ВШП за рішенням Засновників була перейменована у Київський інститут міжнародної економіки та підприємництва.
У 2001 р. Інститутом відкриті нові спеціальності – “Облік і аудит” та “Економічна кібернетика” за освітньо-кваліфікаційним рівнем “бакалавр”, а у 2006 р. – “спеціаліст”.
З 2002 р. Інститут розпочав роботу зі створення відокремлених структурних підрозділів у регіонах України.Зокрема, у 2002 році були створені Вінницький та Піщанобрідський навчально-консультаційні центри Інституту (НКЦ). У 2003 р. – Хмельницький НКЦ, Нововолинський економічний факультет та Овруцький НКЦ. У 2004 р. – Ржищівське регіональне представництво, у 2005 р. – Кіровоградське регіональне представництво. У 2010р. – Коростенське регіональне представництво.У 2011р. – Канівське регіональне представництво.
У 2008 р. Київський інститут міжнародної економіки та підприємництва перейменований у Київську академію міжнародної економіки і міжнародних відносин (КАМЕМВ), що відповідає напрямам її діяльності.
В даний час Академія здійснює підготовку кадрів за чотирма спеціальностями, акредитованими за ІІ–ІІІ рівнями, і шістьма спеціалізаціями.
e-mail: kimep@ukr-inter.net
- Национальный педагогический университет. Гуманитарные факультеты
- Киево-Могилянская академия
- Национальный педагогический университет. Спортивный комплекс
- Киевский межотраслевой институт повышения квалификации
- Киевский Политехнический институт
- Институт искусств художественного моделирования и дизайна им. Сальвадора Дали
- Международный научно-технический университет им. Ю.Н.Бугая
- Красный корпус Киевского университета
- Киевская академия парикмахерского искусства (Левобережное отделение)
- Киевский Национальный Университет им. Т.Г.Шевченко. Факультет физики
- Желтый корпус университета
- Киевский национальный университет технологий и дизайна
- Национальная музыкальная академия им. П. И. Чайковского